• امروز پنج شنبه دوم فروردین 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

بازدید مدیرکل اوقاف خراسان جنوبی از برگزاری محافل نورانی انس با قرآن کریم در طبس

بازدید مدیرکل اوقاف خراسان جنوبی از برگزاری محافل نورانی انس با قرآن کریم در طبس

در حاشیه برگزاری مرحله استانی چهلمین دوره مسابقات قرآن کریم اوقاف در شهرستان طبس، محافل نورانی انس با قرآن کریم با همکاری اداره اوقاف طبس و کمیته امداد امام خمینی(ره) این شهرستان در حال برگزاری است.

 جمعه 20 مرداد 1396   69  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی، در حاشیه برگزاری مرحله استانی چهلمین دوره مسابقات قرآن کریم اوقاف در شهرستان طبس، محافل نورانی انس با قرآن کریم با همکاری اداره اوقاف طبس و کمیته امداد امام خمینی(ره) این شهرستان در حال برگزاری است.
 
مدیرکل محترم اوقاف و امور خیریه استان خراسان جنوبی در این فرصت از کلاس های حفظ و احکام کمیته امداد شهرستان طبس بازدید نمود.
 
مهندس بیضی زاده مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) طبس در این باره اظهار داشت: تلاوت قرآن ایستگاه آخر انس با قرآن نیست، بلکه تدبر، عمل و ترویج ارزش های قرآنی باید در بین خانواده های مددجویان مورد توجه قرار گیرد.
 
وی خاطرنشان کرد: عامل اصلی مبارزه با فقر، ارتقای شاخص های فرهنگی و معنوی خانواده های تحت حمایت است.
 
مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) طبس خاطرنشان کرد: همزمان با برگزاری مرحله استانی قرآن کریم در شهرستان طبس محفل نورانی قرآن کریم با مشارکت اداره اوقاف و امور خیریه با حضور مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی و ۹۰ نفر از مادران و دخترانی قرآنی مجتمع فرهنگی تربیتی این نهاد برگزار گردید.
 
بیضی زاده هدف از برگزاری محفل انس با قرآن را ارتقاء آموزه ها و باورهای اعتقادی و نیز رشد فرهنگ قرآنی در دانش آموزان و خانواده های تحت حمایت عنوان کرد.
 
گفتنی است؛ در این محفل نورانی حاضرین از تلاوت دو تن از قاریان برجسته استانی بهره مند گردیدند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار