• امروز یک شنبه سی و یکم تیر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

وقف های سال 97

اعلام برگزاری مسابقات قرآن شهرستانی

مناقصه و مزایده

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

 شرکت کننده مسابقات قرآنی:میزبانی مسابقات قرآنی توسط طبس به بهترین شکل ممکن انجام شد

شرکت کننده مسابقات قرآنی:میزبانی مسابقات قرآنی توسط طبس به بهترین شکل ممکن انجام شد

یکی از شکت کنندگان مسابقات قرآنی گفت: طبس شهری بسیار زیبایست و مسابقات در بهترین فضای معنوی حرم حضرت حسین بن موسی الکاظم(ع) برگزار شده است.

 جمعه 20 مرداد 1396   92  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی، فاطمه سادات نوبهار یکی از متسابقین اعزامی از شهرستان بشرویه که پس از موفقیت در رشته ترتیل در مرحله شهرستان موفق به شرکت در مرحله استانی شده می گوید: تجربه شرکت در مسابقات را دارم و امسال با توجه به مشکلاتی که پیش آمده بود باز هم توانستم در مسابقات شرکت کنم.

وی در ادامه گفت: سطح مسابقات امسال بسیار عالیست و با کیفیت خیلی خوبی در حال برگزاریست.

وی در خصوص سطح داوری مسابقات افزود: سطح داوری بسیار بالاست و با توجه به امکانات کمی که در استان برای آموزش است دچار مشکل می شویم، شاید بتوان گفت سطح داوری در حد مسابقات کشوری است.

نوبهاراز مسئولین درخواست کرد: بدلیل سطح داوری بسیار بالا در مسابقات قرآنی باید آموزش ها بیشتر شود و یا اداره اوقاف کلاس های آموزشی داوری برگزار کند تا بتوانیم از این فرصت ها استفاده کنیم.

وی در خصوص میزبانی مسابقات گفت: طبس شهری بسیار زیبایست و مسابقات در بهترین فضای معنوی حرم حضرت حسین بن موسی الکاظم برگزار شده است و جا دارد از تمام مسئولین تشکر کنم.

مهمان مسابقات قرآنی در خصوص تمرینات خود چنین گفت: من تمرینات بسیاری از سال گذشته تاکنون داشتم و تمریناتم را بطور مداوم انجام میدهم همچنین کلاس هایم را همیشه شرکت کرده و اگر کلاس برگزار نشود تمریناتم را در منزل ادامه میدهم.

نوبهار در خصوص موفقیت هایش در سال 93 توضیح داد و گفت: با کمک خداوند توانستم رتبه سوم ترتیل در مرحله شهرستان در سال 93 را کسب کنم اما بدلیل مشکلات شخصی نتوانستم در مسابقات استانی شرکت کنم.

خانم نوبهار در خصوص توصیه و پیشنهادش به بانوان گفت: همیشه با قرآن انس بگیرند زیرا قرآن آرام بخش است و مفاهیم قرآنی تاثیر بسزایی در زندگی آدم ها دارد و باعث میشود در زندگی موفق تر باشند.

وی در پایان تاکید کرد: همیشه با قرآن باشید تا راه زندگیتان هم قرآنی باشد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار