• امروز چهارشنبه پنجم اردیبهشت  1397 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

وقف های جدید

پیام رسان ایرانی سروش

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

برگزاری جشن مبعث در ۲۴ امامزاده شاخص خراسان‌جنوبی

برگزاری جشن مبعث در ۲۴ امامزاده شاخص خراسان‌جنوبی

معاون فرهنگی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه خراسان‌جنوبی گفت: جشن مبعث پیامبر گرامی اسلام (ص) در ۲۴ امامزاده و بقاع متبرکه شاخص استان برگزار می‌شود.

 یک شنبه 26 فروردین 1397   8  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان‌جنوبی، حجت الاسلام اسماعیل مختاری، اظهارکرد: جشن مبعث رسول گرامی اسلام (ص) در ۲۴ آستان مقدس امامزاده شاخص استان با مداحی و سخنرانی روز شنبه ۲۵ فروردین بعد از نماز مغرب و عشاء برگزار می‌شود.
وی ادامه داد: در مرکز استان جشن مبعث در امامزادگان باقریه(ع) با سخنرانی حجت الاسلام اسدالهی و مداحی جعفر قاضی زاده بعد از نماز مغرب و عشا برگزار می‌شود.
معاون فرهنگی اداره‌ کل اوقاف و امور خیریه خراسان‌جنوبی با بیان اینکه همه هم و غم پیامبر(ص)، اصلاح جامعه و آماده کردن مردم برای بندگی خداوند بود، افزود: پیغمبر با اخلاق زیبا و حسن خلقش مردم را به آئین اسلام فرا خواند.
حجت الاسلام مختاری با اشاره به اینکه مبعث پیامبر سبب تحولی تاریخی در جهان شد، ادامه داد: انقلاب اسلامی ایران، نشات گرفته از مبعث پیامبر(ص) است.
وی تصریح کرد: ایران منشا بیداری اسلامی در سراسر جهان است و مردم باید با ترویج اسلامیت در جامعه، الگوی خوبی برای جهانیان باشند.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار