• امروز یک شنبه بیست و هفنم آبان 1397 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

وقف های سال 97

اعلام برگزاری مسابقات قرآن شهرستانی

مناقصه و مزایده

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

 نفرات برتر سی و پنجمین دوره مسابقات قرآن کریم شهرستان بشرویه اعلام شد

نفرات برتر سی و پنجمین دوره مسابقات قرآن کریم شهرستان بشرویه اعلام شد

با معرفی افراد برتر، سی و پنجمین دوره مسابقات حفظ، قرائت و ترتیل قرآن کریم شهرستان بشرویه پایان یافت.

 یک شنبه 21 آبان 1391   916  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی حجت الاسلام والمسلمین دادخدا خدایی رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بشرویه با اعلام این خبر افزود:این دوره از مسابقات در رشته های حفظ،قرائت،و ترتیل در دو بخش شکوفه ها و بزرگسالان خواهر و برادر برگزار و افراد برتر معرفی شدند.
وی ترغیب و ترویج فعالیت های قرآنی،آشنایی نسل جوان با مفاهیم قرآنی واهمیت دادن به جامعه قرآنی را از اهداف مهم برگزاری این مسابقات عنوان کرد.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بشرویه با اشاره به نتایج مرحله شهرستانی مسابقات قرآن کریم در شهرستان بشرویه اذعان کرد:در مجموع 24 نفر در دو بخش بزرگسال و شکوفه های خواهر و برادر به عنوان افراد برتر معرفی و به مرحله استانی این مسابقات اعزام خواهند شد.
حجت الاسلام خدایی با بیان این که در رشته قرائت این مسابقات در بخش برادران بزرگسال آقایان رسول وکیل زاده،محمد رضا غفاری و حسن اکبر زاده مقدم به ترتیب به عنوان نفرات اول تا سوم شناخته شده اند تصریح کرد:در بخش شکوفه ها نیز آقای سید ابو الحسن فضائلی به عنوان نفربرتر معرفی شده است.
وی با اشاره به نتایج رشته ترتیل این دوره از مسابقات نیز ادامه داد:در بخش برادران بزرگسال آقایان حسین شاکری و مهدی الهیان در بخش شکوفه ها آقای یونس نیای عباسی به عنوان نفرات برتر معرفی شده اند.
حجت الاسلام خدایی به نتایج مسابقات در بخش خواهران اشاره کرد و افزود:در بخش خواهران بزرگسال رشته قرائت خانم ها نجمه کامل نیا،فاطمه سادات نوبهار و صدیقه ایمانی و در بخش شکوفه ها خانم ها مریم ارفعی و فرزانه سادات فضائلی به عنوان نفرات برتر معرفی شده اند.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بشرویه به نتایج رشته ترتیل در بخش خواهران اشاره کرد و ادامه داد:در بخش خواهران بزرگسال خانم ها نصرت زیبائیان،زینب سلطان زاده و فاطمه سلطان زاده و در بخش شکوفه ها خانم ها نرجس اکبر زاده،مریم اکبرزاده مقدم و زهرا روایتی به عنوان نفرات اول تا سوم معرفی شده اند.
حجت الاسلام خدایی با اشار به  نتایج این مسابقات در بخش حفظ قرآن کریم نیز گفت:در رشته حفظ کل بخش خواهران بزرگسال خانم زینب حسینی نژاد و در رشته حفظ 10 جزء خانم طیبه ابولحسنی عدالت پناه به عنوان نفرات برتر شناخته شده اند.
وی به نتایج رشته حفظ در بخش خواهران شکوفه اشاره کرد و خاطرنشان کرد:در رشته حفظ 5 جزء خانم طاهره ابراهیمی پور و در رشته حفظ یک جزء خانم ها منصوره رستم زاده،فاطمه آغنده و فرشته آغنده به عنوان نفرات برتر معرفی شده اند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار