• امروز یک شنبه نوزدهم مرداد 1399 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

اطلاعیه / واگذاری فعالیت های قرآنی اوقاف خراسان جنوبی به بخش خصوصی

مهرتحصیلی 99

سامانه شکايات

راهنمای ثبت نام مسابقات قرآن

مسابقات قرآن

میز خدمت الکترونیکی اوقاف

خدمات غيرحضوری اوقاف

وقف های سال 97

مناقصه و مزایده

سامانه ستاد

نفرات برتر سی و ششمین دوره مسابقات حفظ،قرائت، ترتیل و مفاهیم قرآن کریم شهرستان بیرجند اعلام شد

نفرات برتر سی و ششمین دوره مسابقات حفظ،قرائت، ترتیل و مفاهیم قرآن کریم شهرستان بیرجند اعلام شد

با معرفی نفرات برتر، سی و ششمین دوره مسابقات حفظ، قرائت ، ترتیل و مفاهیم تخصصی قرآن کریم شهرستان بیرجند پایان یافت.

 دوشنبه 13 آبان 1392   2696  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی حجت الاسلام والمسلمین دادخدا خدائی رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بیرجند با اعلام این خبر افزود:این دوره از مسابقات در رشته های حفظ،قرائت،و ترتیل در دو بخش شکوفه ها و بزرگسالان خواهر و برادر برگزار و افراد برتر معرفی شدند.
وی ترغیب و ترویج فعالیت های قرآنی، اهمیت دادن به جامعه قرآنی ومعرفی قهرمانان قرآنی را از اهداف مهم برگزاری این مسابقات عنوان کرد.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بیرجند با اشاره به نتایج مرحله شهرستانی مسابقات قرآن کریم در شهرستان بیرجند اذعان کرد: از مجموع 960نفر شرکت کننده  67 نفردر دو بخش بزرگسال و شکوفه های خواهر و برادر به عنوان افراد برتر معرفی و به مرحله استانی این مسابقات اعزام خواهند شد.
حجت الاسلام خدائی با بیان اینکه در رشته قرائت این مسابقات در بخش برادران در مقطع بزرگسالان آقایان علیرضا محمد نژاد ،جواد سبزبان و محمد حسین زیبا به ترتیب به عنوان نفرات اول تا سوم شدند تصریح کرد:در بخش شکوفه ها نیز آقایان ایمان نیک شعار، وحید سازنده و محمد رضا غلامی به ترتیب به عنوان نفرات اول تا سوم معرفی شدند.
وی با اشاره به نتایج رشته ترتیل این دوره از مسابقات نیز ادامه داد:در بخش برادران در مقطع بزرگسال آقایان حسن کاری،ابوذر نصرالهیو سید جواد وسوی فرد و در بخش شکوفه ها آقایان احمدرضا بذرافشان،محمد جواد رحمان زاده و مهدی حاجی زاده به عنوان نفرات اول تا سوم معرفی شدند.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بیرجندبا اشاره به نتایج حفظ در بخش برادران گفت:در رشته حفظ 5 جزءدر بخش شکوفه ها آقای داوود اکبرآبادی به عنوان نفر برتر معرفی شده است.
حجت الاسلام خدائی به نتایج مسابقات حفظ 10 جزء در مقطع سنی بزرگسالان اشاره و افزود:آقایان مهدی نظری ،سید علی سیادت و جعفر بازی به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند.
وی همچنین اعلام کرد: هادی خسروی و محمود احمدی درمیان  نفرالت اول و دوم  این دوره از مسابقات در  رشته حفظ 20 جزء در مقطع سنی  بزرگسالان  می باشند.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بیرجند با بیان اینکه محمد طاهری و عزیزالله احراری توانستند مقام های اول و دوم رشته حفظ کل در مقطع بزرگسالان را از آن خود کنند ادامه داد:همچنین آقایان مهدی ملک آبادی ،امیر حسین نامی و عمران رسولی نیادر مقطع شکوفه ها مقام های اول تا سوم در رشته حفظ یک جزء را کسب کردند.
حجت الاسلام خدائی با اشاره به نتایج رشته حفظ 5/2 جزء در این دوره از مسابقات نیز ادامه داد:در بخش برادران و درمقط سنی شکوفه ها آقایان مهدی اکبری،مهدی گندمی و محمد علی طالبی اول تا سوم شدند.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بیرجند به نتایج مسابقات در بخش خواهران اشاره کرد و افزود:در بخش خواهران بزرگسال رشته قرائت خانم ها معصومه شریف زاده،زهره نجفی و آرزو محمودی و در بخش شکوفه ها خانم ها ندا براقوش،فاطمه قاسمی زاده و زینب دوستی به عنوان نفرات اول تا سوم معرفی شده اند.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بیرجند به نتایج رشته ترتیل در بخش خواهران اشاره کرد و ادامه داد:در بخش خواهران بزرگسال خانم ها فرزانه شکویان،فاطمه شریفی پور و الهه بذرافشان و در بخش شکوفه ها فائزه مظفری،سیده کوثر اکبری و فاطمه مظفری به عنوان نفرات  اول تا سوم معرفی شدند.
حجت الاسلام خدائی با اشاره به نتایج این مسابقات در بخش حفظ قرآن کریم نیز گفت:در رشته حفظ 10 جزء خواهران بزرگسال خانم ها زهره اکبری،صدیقه دلاکی نژاد و سیده زهرا خراشادیزاده و در بخش حفظ 20 جزء نیز سیده زهره عبدالهی، ملیحه توانا و فاطمه محمدی الغار توانستند مقام های اول تا سوم را کسب کنند.
وی به نتایج رشته حفظ در بخش خواهران در مقطع شکوفه اشاره کرد و ادامه داد:در رشته حفظ  یک جزء خانم  زهرا حسین زاده،حمیده حسینی و فاطمه غلامی  و در رشته حفظ 5/2 جزء  سیده سعیده سالاری ،سمیه سالاری و کوثر ملک آبادی به ترتیب در هر رشته مقام های اول تا سوم را کسب کردند.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بیرجند  همچنین ادامه داد:در رشته حفظ 5 جزء در مقطع شکوفه ها خانم ها زینب قاسمی،هانیه سالاری و سپیده بیگمی به ترتیب رتبه های اول تا سوم را کسب کردند و در رشته حفظ 10 جزء نیز فاطمه زمین کشت و فاطمه اکبری به ترتیب نفرات اول تا دوم در مقطع شکوفه ها شدند.
حجت الاسلام خدائی با بیان اینکه در رشته قرائت در بخش خواهران در مقطع سنی بزرگسالان  زهرا زحمتکش، زهرا دادی الغار و معصومه سرچاهی به ترتیب به عنوان نفرات اول تا سوم شدند تصریح کرد:در بخش شکوفه ها نیز فائزه سبزبان و کوثر مومنی مقدم به ترتیب به عنوان نفرات اول  و دوم معرفی شدند.
وی همچنین با بیان اینکه راضیه معصومی در مقطع شکوفه ها  و در رشته حفظ 20 جزء مقام اول را کسب کرد افزود:در مقطع بزرگسالان نیز سیده سکینه خراشادیزاده زهرا تاجی و صدیقه جوان  مقام های اول تا سوم دررشته حفظ کل را کسب کردند.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بیرجند  همچنین در پایان اظهار کرد:رقیه عزیزی مقام اول ،میمنت خزاعی مقام دوم،فاطمه بارانی و فاطمه خراشادیزاده مشترکا سوم ،شکوه غفرانی مقام چهارم و فرزانه شکوهیان مقام  پنجم در رشته مفاهیم تخصصی در مقطع بزرگسالان را از ان خود کردند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار