• امروز یک شنبه بیست و هفنم آبان 1397 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

وقف های سال 97

اعلام برگزاری مسابقات قرآن شهرستانی

مناقصه و مزایده

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

پیام مدیرکل اوقاف وامور خیریه خراسان جنوبی به مناسبت فرارسیدن یوم ا... 22 بهمن

پیام مدیرکل اوقاف وامور خیریه خراسان جنوبی به مناسبت فرارسیدن یوم ا... 22 بهمن

بهمن با ترنم بهاري و شميم عطرآگين انقلاب، يادآور خاطرات همدلي ورشادت ملتی است که با تآسی از قیام عاشورا و انقلاب سرخ حسینی، جان در كف اخلاص نهاد و حماسه اي ماندگار را در تاريخ سرافراز كشورمان به يادگار گذاشت و ...

 شنبه 21 بهمن 1396   57  0      

بهمن با ترنم بهاري و شميم عطرآگين انقلاب، يادآور خاطرات همدلي ورشادت ملتی است که با تآسی از قیام عاشورا و انقلاب سرخ حسینی، جان در كف اخلاص نهاد و حماسه اي ماندگار را در تاريخ سرافراز كشورمان به يادگار گذاشت و بر ده ها قرن حكومت مستبدان و ستمگران پايان بخشيد.
انقلابی که از سال 42 با درایت، رهبری و هدایت بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) شکل گرفت و با همراهی فرزندان انقلابی ادامه یافت و در بهمن 57 به ثمر نشست و همه ایرانیان را از برکات معنوی وآثار الهی و ملکوتی آن بهره مند ساخت.
بی شک فجرآفرینان و وارثان این قیام الهی و مردمی تحت رهبری های خردمندانه حضرت آیت ا... خامنه ای (مدظله العالی ) برای حفظ و تداوم دستاوردهای امام (ره) و انقلاب اسلامی ایران از هیچ کوششی دریغ نمی ورزند.
اينك درآستانه چهلمین بهار آزادي، همکاران ما در اداره کل اوقاف وامور خیریه خراسان جنوبی همگام با ساير اقشار ملت سرافراز ايران اسلامي، ضمن تكريم و نكوداشت ياد و خاطره بنيانگذار جمهوري اسلامي حضرت امام خميني(ره)، شهداي جنگ تحميلي و انقلاب اسلامي و با تبعيت از منويات و فرمايشات مقام معظم رهبري حضرت آيت الله العظمي خامنه اي (مدظله العالي) در آيين هاي چهلمین سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي و مراسم راهپيمايي يوم الله 22 بهمن با شکوه هرچه تمام تر شرکت کرده و با حضوری منسجم و يكپارچه و برخواسته از بصیرت، بینش و معرفت دینی از تمام قیام های آزادی خواهانه درسرتاسر جهان حمايت كرده و انزجار خود را از اقدامات وتوطئه هاي قدرت هاي استكباري دنیا اعلام مي دارند.

منصور هاشمی                                                
مدیر کل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی                              

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار