• امروز یک شنبه بیست و هفنم آبان 1397 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

وقف های سال 97

اعلام برگزاری مسابقات قرآن شهرستانی

مناقصه و مزایده

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

امام خمینی(ره) معنویت را در دنیا زنده کرد

امام خمینی(ره) معنویت را در دنیا زنده کرد

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس با بیان اینکه اسلام امروز در دنیا در حال گسترش است، افزود: امام راحل معنویت را در دنیا زنده کرد از وقتی امام آمد معنویت و گرایش به خداپرستی در دنیا بیشتر شد.

 یک شنبه 22 بهمن 1396   68  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی، حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی در مراسم جشن شب 22 بهمن در امامزادگاه باقریه(ع) بیرجند با بیان اینکه اسلام امروز در دنیا در حال گسترش است، افزود: امام راحل معنویت را در دنیا زنده کرد از وقتی امام آمد معنویت و گرایش به خداپرستی در دنیا بیشتر شد.
نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ایران در بین کشورهای ملتهب منطقه به برکت استقلال خود توانسته است بهترین امنیت را برقرار کند، افزود: رنج و ذلت های زیادی ملت ما در دو قرن اخیر از عدم استقلال کشیده است.
حجت الاسلام عبادی با اشاره به سخنان نادرست برخی از افراد که می گویند دوستی با آمریکا مشکلات را حل می کند، گفت: آمریکایی ها بزرگترین جنایات را در عالم می کنند، به آل سعود بمب خوشه ای می دهد که سر ملت یمن بریزد.
وی با اشاره به اینکه نیروی نظامی ما قبل از انقلاب، چقدر در برابر نیروهای آمریکائی احساس خفت می کردند و نگاه بدبینی نسبت به نظامیان ما بود، تصریح کرد: انقلاب اسلامی ایران به ملت عزت داد، لذا آمریکایی ها نگران قدرت و استقلال کشورند و می خواهند با این را کشور بگیرند.
نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس با اشاره به اینکه امنیت تنها در داخل مرزها نیست؛ ملتی که امنیت خود را در داخل مرزهای کشورش ببیند روی امنیت را نخواهد دید، گفت: انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور امام زمان(عج) است و این انقلاب به انقلاب جهانی حضرت مهدی وصل خواهد شد.
حجت الاسلام عبادی با بیان اینکه یکی از بزرگترین دستاوردهای انقلاب ما که با همت مردم و به برکت ولایت فقیه به وجود آمد، استقلال است، ادامه داد: امروز به برکت انقلاب، مردم ایران دارای عزت و احترام در دنیا هستند.
وی با اشاره به اینکه مرزهای امنیتی کشور ما امروز در خارج از کشور است، گفت: اگر با داعش در خارج از مرزها مبارزه نمی کردیم امروز باید با آنها در شهرهای خودمان می جنگیدیم، کسانی که شعار «نه غزه نه لبنان، جانم فدای ایران» سر می دهند، اینها حتی یک دقیقه جنگ را تجربه نکرده اند.
نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس با بیان اینکه ارتش امروز مایه اقتدار و سربلندی نظام است و کسی جرات نمی کند امروز به مرزهای اسلامی نزدیک شود، گفت: ایرانی ها اگر کسی بخواهد به خاک آنها تجاوز کند، او را به خاک سیاه می نشانند، اینها الگویشان امام حسین(علیه السلام) است.
حجت الاسلام عبادی با اشاره به اینکه باید اقتصاد مقاومتی در کشور پیاده شود، افزود: با اجرای اقتصاد مقاومتی می توان بر مشکلات غلبه کرد.
وی با بیان اینکه امروز حضور در راهپیمایی ها یک نوع جهاد است و دشمن از جمعیت مردم می ترسد، گفت: راهپیمایی امسال دیدنی تر از سالهای قبل خواهد بود.
نماینده مردم بیرجند در مجلس با اشاره به سفر وزیر تعاون، کار و رفاع اجتماعی به استان، گفت: در دیداری که با وزیر کار داشتیم، از ایشان برای سفر به استان دعوت کردم که این سفر محقق شد و مصوبات خوبی از جمله احداث یک درمانگاه جامع در شمال شهر بیرجند داشت.
لازم به ذکر است در این مراسم فرماندار بیرجند و همچنین امیر یوسفی فرمانده ارتش سخنرانی کردند.
این مراسم با همکاری ارتش در امامزادگان باقریه(ع) بیرجند برگزار شد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار