• امروز دوشنبه سی ام مهر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

وقف های سال 97

اعلام برگزاری مسابقات قرآن شهرستانی

مناقصه و مزایده

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

بروز رسانی حقوق موقوفات از وظایف شرعی و قانونی متولیان امر است

بروز رسانی حقوق موقوفات از وظایف شرعی و قانونی متولیان امر است

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه طبس به وقف های نیاز روز جامعه اشاره کرد و گفت: بروز رسانی حقوق موقوفات از وظایف شرعی و قانونی متولیان امر است

 پنج شنبه 3 اسفند 1396   64  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی، حجت الاسلام والمسلمین دادخدا خدایی در دیدار بخشدار دیهوک به وقف های نیاز روز جامعه اشاره کرد و گفت: بروز رسانی حقوق موقوفات از وظایف شرعی و قانونی متولیان امر است.
وی ادامه داد: آموزش، پژوهش، علم و فناوری، بحث های محیط زیست، آموزش و تعلیم و تربیت و تبلیغ دین به شکل مدرن و رسانه از اولویت های موضوعی وقف است.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه طبس تصریح کرد: برخی تصور می کنند وقف سرمایه مصرفی است اما باید بدانند وقف سرمایه ای ماندگار است که باید مدیریت شود و عواید آن طبق نیت واقف هزینه شود.
حجت الاسلام خدایی همچنین با اشاره به چالش هایی که در زمینه مصارف موقوفه ها وجود دارد، گفت: بخشی از مستأجران و مردم به خوبی با فرهنگ وقف آشنا نیستند و حق و حقوق وقف را به خوبی و به موقع ادا نمی کنند که در حقیقت حقوق واقف و وقف را ضایع می کنند.
در پایان صفوی بخشدار دیهوک به رفع مشکلات موقوفات حوزه کاری خود اشاره کرد و افزود: همکاری بخشداری با اداره اوقاف این شهرستان همیشه بوده و است.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار