• امروز دوشنبه سی ام مهر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

وقف های سال 97

اعلام برگزاری مسابقات قرآن شهرستانی

مناقصه و مزایده

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

پرویز بخشی پور سرپرست جدید اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی شد

پرویز بخشی پور سرپرست جدید اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی شد

طی مراسمی با حضور قائم مقام سازمان اوقاف و امور خیریه کشور"حجت الاسلام پرویز بخشی پور" به عنوان سرپرست اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی معرفی شد.

 دوشنبه 21 اسفند 1396   179  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف وامور خیریه خراسان جنوبی، حجت الاسلام منصور هاشمی مدیرکل سابق اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی امروز دوشنبه در مراسم تکریم و معارفه مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی اظهار کرد: در استان 96 بقعه و 23 هزار رقبه و پتانسیل های قرآنی بسیاری وجود دارد.
وی از افزایش 80 درصدی درآمد موقوفات استان خراسان جنوبی خبر داد و گفت: سال گذشته 2 میلیارد و 300 میلیون تومان اجرای نیات از محل موقوفات استان شده اما در سال جاری 6 میلیارد تومان اجرای نیات واقفین داشتیم.
مدیرکل سابق اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی با بیان اینکه در حوزه بقاع متبرکه 110 درصد رشد اجرای برنامه داریم، عنوان کرد: تمام برنامه های محوری در بقاع متبرکه به زیبایی و خوبی برگزار شده است.
حجت الاسلام هاشمی بیان کرد: سطح مطالبات مردم متدین و باهوش خراسان جنوبی از اوقاف بالا است که باید بهترین برنامه ها را اجرا کنند و اگر مقام معظم رهبری فرمودند که باید بقاع متبرکه قطب فرهنگی شود امروز این امر محقق شده است.
وی با اشاره به اینکه در حال حاضر در 18 هزار و 500 متر از بقاع متبرکه فعالیت های عمرانی انجام می شود، گفت: اکنون درآمد و اجرای نیات واقفین افزایش یافته و کارهای فرهنگی در بقاع متبرکه در حال گسترش است.
مدیرکل سابق اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی با بیان اینکه کارمند وزارت فرهنگ و ارشاد بوده و هشت سال در سازمان اوقاف و امور خیریه خدمت کرده، افزود: اما اکنون وزارت فرهنگ و ارشاد دیگر با ادامه خدمت بنده در سازمان اوقاف موافقت نکرده است اما ما سرباز ولایت هستیم و سنگر خدمت برای ما فرق ندارد مهم ادای تکلیف برای ما است
حجت الاسلام هاشمی تاکید کرد: برای سرباز نقش سربازی مهم است محل خدمت در هر جای باشد فرقی ندارد و به کارنامه عمل و خدمت خود افتخار می کنم.
وی ادامه داد: امیدوارم همه ما به گونه ای کار کنیم که فردای قیامت در محضر شهدا و امام راحل شرمنده نباشیم و هر کسی در هر مسئولیتی باید پاسخگو گفتار، رفتار و نوشتار خود باشد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار