• امروز دوشنبه سی ام مهر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

وقف های سال 97

اعلام برگزاری مسابقات قرآن شهرستانی

مناقصه و مزایده

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

افزایش 80 درصدی درآمد موقوفات خراسان‌جنوبی در سال جاری/موقوفات خراسان‌جنوبی به قطب فرهنگی تبدیل شده‌اند

افزایش 80 درصدی درآمد موقوفات خراسان‌جنوبی در سال جاری/موقوفات خراسان‌جنوبی به قطب فرهنگی تبدیل شده‌اند

مدیرکل سابق اوقاف و امور خیریه خراسان‌جنوبی از افزایش 80 درصدی درآمد موقوفات در سال جاری نسبت به سال گذشته خبر داد و گفت: میزان درآمد اوقاف استان در راستای اجرای نیات به ۶ میلیارد تومان رسیده است.

 دوشنبه 21 اسفند 1396   80  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیره خراسان جنوبی، حجت‌الاسلام و المسلمین منصور هاشمی صبح امروز در مراسم معارفه سرپرست اوقاف و امور خیریه خراسان‌جنوبی، اظهار داشت: خراسان‌جنوبی استانی با ٩۶ بقعه و ٢٣ هزار رقبه و پتانسیل بالای قرآنی است.
وی ادامه داد: به تمام لحظاتی که در اوقاف کار کرده‌ام افتخار می‌کنم.
مدیرکل سابق اوقاف و امور خیریه خراسان‌جنوبی با بیان اینکه سعی کرده‌ام حق موقوفات را ادا کنم، یادآور شد: در مدت فعالیت خود حدود ٢٣٢ روز در مأموریت بوده‌ام.
هاشمی با اشاره به اینکه کار و تلاش را سرلوحه کار خود قرار داده‌ام، افزود: سازمان اوقاف سازمانی اقتصادی است.
وی اضافه کرد: عملکرد اداره کل اوقاف استان در سال ٩۶ در حوزه اقتصادی بسیار روشن و زیبا است.
مدیرکل سابق اوقاف و امور خیریه خراسان‌جنوبی از افزایش 80 درصدی درآمد موقوفات در سال جاری نسبت به سال گذشته خبر داد: اگر سال گذشته میزان درآمد اوقاف استان در راستای اجرای نیات ٢ میلیارد و ٣٠٠ میلیون تومان بوده امسال این میزان به ۶ میلیارد تومان رسیده است.
هاشمی ادامه داد: دقیق‌ترین سیستم مالی کشور را شاید اوقاف دارد.
وی با بیان اینکه تمام برنامه‌های محوری در موقوفات استان اجرا شده است، یادآور شد: سطح توقعات مردم از اوقاف بالا رفته و اوقاف نیز به خوبی عمل و بهترین برنامه‌ها را اجرا کرده است.
مدیرکل سابق اوقاف و امور خیریه خراسان‌جنوبی با اشاره به اینکه حرف مردم برای اوقاف و امور خیریه حجت بوده و براساس آن عمل می‌کند، افزود: در خراسان‌جنوبی اوقاف و امور خیریه در حال اجرای کار عمرانی در مساحتی بالغ‌بر ١٨ هزار و ۵٠٠ مترمربع است.
هاشمی اضافه کرد: اگر مقام معظم رهبری فرمودند باید موقوفات به قطب فرهنگی تبدیل شود در این استان این اتفاق رقم خورده و موقوفات خراسان‌جنوبی به قطب فرهنگی تبدیل شده‌اند.
وی با بیان اینکه یکی از افتخارات سازمان اوقاف همکاری با سمن‌ها و نهادهای حمایتی است، گفت: در بحث‌های کشاورزی اقدامات خوبی تاکنون در موقوفه‌های استان صورت گرفته و طرح‌های خوبی داشته‌ایم.
مدیرکل سابق اوقاف و امور خیریه خراسان‌جنوبی خاطرنشان کرد: اداره کل اوقاف و امور خیریه استان تاکنون همکاری خوبی با دستگاه‌های اجرایی داشته است.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار