• امروز دوشنبه سی ام مهر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

وقف های سال 97

اعلام برگزاری مسابقات قرآن شهرستانی

مناقصه و مزایده

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

مادر شهید مدافع حرم/اگر فرزند دیگری هم داشتم برای دفاع از حرم حضرت زینب(س) می فرستادم

مادر شهید مدافع حرم/اگر فرزند دیگری هم داشتم برای دفاع از حرم حضرت زینب(س) می فرستادم

مادریکی از شهیدان مدافع حرم خراسان رضوی در بیرجند با بیان این که افتخار می کنم که تنها پسرم شهید مدافع حرم شد، گفت: اگر فرزند دیگری هم داشتم برای دفاع از حرم حضرت زینب(س) می فرستادم.

 پنج شنبه 23 فروردین 1397   82  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی، مادر شهید رضا اسماعیلی یکی از شهدای مدافع حرم خراسان رضوی که رزمنده تیپ فاطمیون نیز است شامگاه چهارشنبه در همایش مدافعان حرم که در آستانه امامزادگان باقریه بیرجند برگزار شد،اظهار کرد:یک فرزند پسر و یک فرزند دختر دارم که از کودکی آن ها را بدون پدر بزرگ کرده ام.
وی با بیان این که افتخار می کنم که این سعادت را داشته ام که فرزندم شهید مدافع حرم شود،تصریح کرد:اگر پسر دیگری هم داشتم،قطعا وی را نیز برای مدافعت از حرم حضرت زینب(س) به سوریه می فرستادم.
مادر شهید مدافع حرم به دیدار خویش با مقام معظم رهبری در نخستین روزهای سال نو اشاره ای داشت و افزود: بسیار خوشحال هستم که به آرزوی دیرینه خویش که دیدار با رهبر معظم انقلاب بود، رسیدم.
وی ادامه داد: در مراسم دیدار با ایشان،تلاش کردم که اشک بر چشمانم جاری نشود تا مقام عظمای ولایت گریه نکنند و خاطرشان مکدر نگردد.
این مادر شهید مدافع حرم از شهدا و بویژه شهدای مدافع حرم به عنوان افتخار نظام مقدس جمهوری اسلامی یاد کرد و گفت:همه ما باید درس ایثار،فداکاری،شجاعت و شهامت را ازشهدا بیاموزیم و حتی برای چند ثانیه هم رهبرمان را تنها نگذاریم.
وی ضمن اشاره به نوه خویش(فرزند شهید)که شش ماه بعد از شهادت پدرش متولد شده است،ابراز کرد:نوه من،هر شب سراغ پدرش را می گیرد و نمی دانم که جوابش را چه بدهم؛ و با این که سه ونیم سال بیشتر ندارد به من می گوید اسلحه پدرم را به من بدهید که بروم و دشمنان را بکشم و هرشب به من می گوید که مرا سر مزار پدرشهیدم ببرید.
رزمنده تیپ فاطمیون ادامه داد:از صمیم قلب آرزومندم که نوه خردسالم هم سنگر پدرش را خالی نگذارد.
وی که مادر و خواهر چهار شهید است،ادامه داد: پسر من زنده است و فقط جسم او هدیه به خاک شده است.
لازم به ذکر است که شهید رضا اسماعیلی یکی از شیعیان افغانستانی مقیم ایران بود که حدوداً 19 سال سن داشت،وی در ایران دانشجو و ورزشکار ماهری بود.
پیکر این شهید والامقام درگلزار شهدای بهشت رضا(ع) قطعه 30 به خاک سپرده شده است؛تروریست های تکفیری راه و روش عبیدالله بن زیاد را پیش گرفته و به طرز وحشیانه‎ای سر یک مدافع حرم حضرت زینب(س) به نام «رضا اسماعیلی» که عضو گردان "فاطمیون" بود از بدن جدا کردند و آن را به رسم اسلافشان ـ یزید و عبیدالله ـ در طَبَق قرار دادند

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار