• امروز دوشنبه سی ام مهر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

وقف های سال 97

اعلام برگزاری مسابقات قرآن شهرستانی

مناقصه و مزایده

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

برگزاری جشن مبعث در ۲۴ امامزاده شاخص خراسان‌جنوبی

برگزاری جشن مبعث در ۲۴ امامزاده شاخص خراسان‌جنوبی

معاون فرهنگی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه خراسان‌جنوبی گفت: جشن مبعث پیامبر گرامی اسلام (ص) در ۲۴ امامزاده و بقاع متبرکه شاخص استان برگزار می‌شود.

 یک شنبه 26 فروردین 1397   26  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان‌جنوبی، حجت الاسلام اسماعیل مختاری، اظهارکرد: جشن مبعث رسول گرامی اسلام (ص) در ۲۴ آستان مقدس امامزاده شاخص استان با مداحی و سخنرانی روز شنبه ۲۵ فروردین بعد از نماز مغرب و عشاء برگزار می‌شود.
وی ادامه داد: در مرکز استان جشن مبعث در امامزادگان باقریه(ع) با سخنرانی حجت الاسلام اسدالهی و مداحی جعفر قاضی زاده بعد از نماز مغرب و عشا برگزار می‌شود.
معاون فرهنگی اداره‌ کل اوقاف و امور خیریه خراسان‌جنوبی با بیان اینکه همه هم و غم پیامبر(ص)، اصلاح جامعه و آماده کردن مردم برای بندگی خداوند بود، افزود: پیغمبر با اخلاق زیبا و حسن خلقش مردم را به آئین اسلام فرا خواند.
حجت الاسلام مختاری با اشاره به اینکه مبعث پیامبر سبب تحولی تاریخی در جهان شد، ادامه داد: انقلاب اسلامی ایران، نشات گرفته از مبعث پیامبر(ص) است.
وی تصریح کرد: ایران منشا بیداری اسلامی در سراسر جهان است و مردم باید با ترویج اسلامیت در جامعه، الگوی خوبی برای جهانیان باشند.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار