• امروز پنج شنبه بیست و دوم آذر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

وقف های سال 97

اعلام برگزاری مسابقات قرآن شهرستانی

مناقصه و مزایده

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

اعزام ۳۰ نفر از فعالان قرآنی خراسان‌جنوبی برای دیدار با مقام معظم رهبری

اعزام ۳۰ نفر از فعالان قرآنی خراسان‌جنوبی برای دیدار با مقام معظم رهبری

رئیس اداره امور قرآنی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه خراسان‌جنوبی از اعزام ۳۰ نفر از فعالان قرآنی استان برای دیدار با مقام معظم رهبری با جامعه قرآنی اوقاف کشور خبر داد.

 دوشنبه 3 اردیبهشت 1397   61  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیره خراسان جنوبی، حجت‌الاسلام مهدی عباسی، رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان‌جنوبی، اظهار کرد: یکی از برنامه‌های مهم اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان‌جنوبی برگزاری مسابقات قرآنی است.
وی با اشاره به اینکه مسابقات قرآنی اوقاف و امور خیریه همه ساله و به صورت مستمر برگزار می‌شود، افزود: استقبال از برگزاری این مسابقات بالا است.
رئیس اداره امور قرآنی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه خراسان‌جنوبی با بیان اینکه در حال حاضر نیز مسابقات بین المللی قرآن کریم اوقاف در مصلی امام خمینی(ره) در تهران در حال برگزاری است، تصریح کرد: در همین راستا ۳۰ نفر از فعالان قرآنی استان برای دیدار با مقام معظم رهبری به تهران اعزام می‌شوند.
عباسی ادامه داد: با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته افراد اعزامی، ۵ اردیبهشت‌ماه امسال برای دیدار با مقام معظم رهبری اعزام می‌شوند.
وی یادآور شد: اجرای برنامه‌های فرهنگی و زیارت حرم حضرت معصومه(س) در قم از دیگر برنامه‌های در نظر گرفته شده برای افراد اعزامی از خراسان‌جنوبی است.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار