• امروز پنج شنبه بیست و دوم آذر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

وقف های سال 97

اعلام برگزاری مسابقات قرآن شهرستانی

مناقصه و مزایده

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

اعزام 9 زائر باراولی به عتبات عالیات از خراسان جنوبی

اعزام 9 زائر باراولی به عتبات عالیات از خراسان جنوبی

معاون فرهنگی اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی از اعزام 9 نفر زائر بار اولی به عتبات عالیات از خراسان جنوبی خبر داد.

 دوشنبه 17 اردیبهشت 1397   77  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف وامورخیریه خراسان جنوبی، حجت‌الاسلام اسماعیل مختاری با بیان اینکه یکی از نیات موقوفات استان که در سامانه جامع به ثبت رسیده اعزام زائران باراولی به عتبات عالیات است، اظهار کرد: این طرح برای پنجمین سال متوالی و از پانزدهم اردیبهشت‌ماه آغاز گردیده که در این دوره 9 نفر از خراسان جنوبی و در سطح کشور ۶۵۰ نفر از زائران باراولی به عتبات عالیات مشرف شدند.
وی با بیان اینکه این زائران در مدت حضور خود در کشور عراق سه روز در شهر نجف، چهار روز در شهر کربلا و دو روز در شهر کاظمین حضور دارند، گفت: برنامه‌های سخنرانی و مداحی در جوار حرم‌های مطهر ائمه اطهار(ع)، حضور در مسجد کوفه، سهله و حنانه و قرائت دعای کمیل و ندبه در خیمه‌گاه حسینی از برنامه‌های زیارتی در طرح ملی اعزام زائران حرم حسینی است.
معاون فرهنگی اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی، تأکید کرد: طرح ملی زائران حرم حسینی(ع) با هدف اجرای صحیح و امینانه نیات واقفان در موضوعات کمک به زوار عتبات عالیات، زوار فقیرو زوار مستمند با رویکرد شفاف‌سازی و اطلاع‌رسانی از آثار و برکات وقف اجرایی می‌شود.


نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار