• امروز دوشنبه سی ام مهر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

وقف های سال 97

اعلام برگزاری مسابقات قرآن شهرستانی

مناقصه و مزایده

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

اجرای طرح ضیافت الهی در ۵۳ بقعه متبرکه خراسان جنوبی

اجرای طرح ضیافت الهی در ۵۳ بقعه متبرکه خراسان جنوبی

معاون فرهنگی اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی گفت: طرح ضیافت الهی همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان در ۵۳ بقعه متبرکه خراسان جنوبی اجرا می‌شود.

 یک شنبه 23 اردیبهشت 1397   72  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی، حجت‌الاسلام اسماعیل مختاری صبح امروز در نشست خبری اظهار کرد: طرح ضیافت الهی ویژه ماه مبارک رمضان از ۲۷ اردیبهشت‌ماه تا ۲۶ خرداد سال جاری در ۵۳ بقعه خراسان جنوبی اجرا می‌شود.
معاون فرهنگی اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی بیان کرد: اجرای برنامه‌های فرهنگی این طرح را ۴۸مبلغ بر عهده‌دارند که از این تعداد ۳۰ مبلغ بومی و ۱۸ مبلغ اعزامی از قم هستند.
مختاری ادامه داد: در راستای این طرح در دهم ماه رمضان برنامه خدیجه مادر امت به مناسبت رحلت حضرت خدیجه(س) در ۱۶ بقعه برگزار می‌شود.
وی افزود: همچنین در طول مدت اجرای طرح ۵۴ خیمه معرفت در بقاع متبرکه استان برپا می‌شود که شامل خیمه کودکان، مشاوره و پاسخگویی به سؤالات شرعی است.
معاون فرهنگی اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی با اشاره به اینکه جشن میلاد امام حسن(ع) در ۲۹ بقعه برگزار می‌شود، گفت : با شروع لیالی قدر نیز به مدت پنج شب در امامزادگان با قریه برنامه محوری خواهیم داشت.
مختاری اظهار کرد:یکی از برنامه‌های اوقاف در ماه مبارک رمضان طرح افطاری ساده است که امسال در ۳۵ بقعه با همکاری خیرین نیک‌اندیش استان برگزار می‌شود.
وی با بیان اینکه در ۱۸ شهرستان محفل انس با قرآن برگزار خواهیم کرد، ادامه داد: برگزاری ۵ محفل استانی و ملی و برگزاری ۴۸۰ جلسه تفسیر قرآن از دیگر برنامه‌های اوقاف در ماه مبارک رمضان است.
معاون فرهنگی اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی بیان کرد: همان در ۱۸ و ۱۹ خردادماه میزبان قاری مصری در شهرهای بیرجند، سرایان، سربیشه و قائن خواهیم بود.
مختاری با اشاره به اولویت‌های اوقاف و امور خیریه یادآور شد: وقف در حوزه قرآن و ایتام از جمله اولویت‌های اوقاف است.
برچسب ها   طرح ضیافت الهی

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار