• امروز پنج شنبه بیست و دوم آذر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

وقف های سال 97

اعلام برگزاری مسابقات قرآن شهرستانی

مناقصه و مزایده

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

دیدار حجت الاسلام شاهسون مدیر موسسه کشوری بیت الاحزان و مدارس شبانه روزی حفظ قرآن کریم کشور با حجت الاسلام بخشی پور مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان

دیدار حجت الاسلام شاهسون مدیر موسسه کشوری بیت الاحزان و مدارس شبانه روزی حفظ قرآن کریم کشور با حجت الاسلام بخشی پور مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان

در این دیدار حجت الاسلام بخشی پور ضمن خوشامدگویی به میهمانان بیان فرمودند که : بشریت بویژه مسلمانان مدیون قرآن هستند و هرچه داریم از قرآن است . قرآن کتابی محکم و مستحکم که راه و روش زندگی صحیح را به انسان آموزش میدهد .

 سه شنبه 22 خرداد 1397   45  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان خرسان جنوبی ، امروز حجت الاسلام شاهسون مدیر موسسه کشوری بیت الاحزان و مدارس شبانه روزی حفظ سراسر کشور با حجت الاسلام بخشی پور مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان دیدار کردند .
در این دیدار که حجت الاسلام عباسی ریاست محترم اداره امور قرآنی اوقاف استان و جناب آقای قیصری مسئول محترم مدرسه شبانه روزی استان نیز حضور داشتند ، پیرامون مباحث قرآنی به بحث و تبادل نظر پرداختند . 
حجت الاسلام شاهسون در این دیدار بیان نمودند که در کل کشور مدارس شبانه روزی بسیار محدود بوده و این مدارس متعلق به سازمان اوقاف می باشد . وی فرمود در حال حاضر مشغول تنظیم سازکاری جهت وقف نمودن موسسه بیت الاحزان کشوری هستیم که به لطف خدا در سالجاری محقق می گردد. حجت الاسلام شاهسون فرمود : در صورت امکان استان با مساعدت بیشتر موجبات رشد و گسترش مدرسه شبانه روزی استان را فراهم نماید .
حجت الاسلام بخشی پور در این دیدار ضمن خوشامدگویی به میهمانان بیان فرمودند که : بشریت بویژه مسلمانان مدیون قرآن هستند و هرچه داریم از قرآن است . قرآن کتابی محکم و مستحکم که راه و روش زندگی صحیح را به انسان آموزش میدهد . 
وی افزود : مدرسه شبانه روزی حفظ قرآن کریم از طرحهای ویژه قرآنی استان طی چند سال اخیر است و مشابهی نخواهد داشت .
حجت الاسلام بخشی با بیان اینکه همگان برای رشد و پویای این مدارس قدم برداریم فرمود ، انشالله در سالجاری از قِبل نیات مرتبط ، شرایط بسط و گسترش آنرا فراهم خواهیم کرد .
ایشان از پیگیری درخواست مدرسه ایی با فضای آموزشی کامل جهت ارتقاء مدرسه شبانه روزی حفظ استان خبر داد که در شورای ادارای استان و از معاون فنی استاندار در حال پیگیری است .
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار