• امروز دوشنبه سی ام مهر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

وقف های سال 97

اعلام برگزاری مسابقات قرآن شهرستانی

مناقصه و مزایده

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

راهیابی ۵ نفر از خراسان‌جنوبی به مرحله کشوری مسابقات معارف قرآن کریم

راهیابی ۵ نفر از خراسان‌جنوبی به مرحله کشوری مسابقات معارف قرآن کریم

رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان‌جنوبی از راه‌یابی پنج نفر از خراسان‌جنوبی به مرحله کشوری مسابقات معارف قرآن کریم خبر داد.

 چهارشنبه 17 مرداد 1397   76  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف خراسان‌جنوبی، حجت‌الاسلام مهدی عباسی، اظهار داشت: مرحله شهرستانی چهل و یکمین دوره مسابقات معارف قرآن کریم خردادماه امسال با حضور یک هزار و 333 نفر در سه رشته حفظ و معارف موضوعی، حفظ معارف و حدیث و تفسیر قرآن کریم برگزار شد .

وی با اعلام اینکه مرحله استانی چهل و یکمین دوره مسابقات معارف قرآن کریم 21 تیرماه در خراسان‌جنوبی برگزار شد، بیان داشت: این آزمون به صورت کتبی در بخش خواهران و برادران برگزار شد .

رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان‌جنوبی به راه‌یابی 136 نفر به مرحله استانی مسابقات معارف قرآن کریم اشاره کرد و بیان داشت: از این تعداد 24 نفر در رشته حفظ موضوعی قرآن کریم، 100 نفر رشته تفسیر و 12 نفر در رشته حفظ معارف و احادیث شرکت کردند .

عباسی با بیان اینکه سال گذشته شش نفر از خراسان‌جنوبی به مرحله کشوری مسابقات سراسری قرآن کریم در بخش معارف راه یافتند، اعلام کرد: امسال پنج نفر از خراسان‌جنوبی به مرحله کشوری این دوره از مسابقات راه یافتند .

وی به معرفی افراد راه‌یافته به مرحله کشوری پرداخت و گفت: در رشته تفسیر در بخش برادران محمدمهدی معتمدی و در بخش خواهران نرجس مرادی، در رشته حفظ موضوعی بخش خواهران صنم پیروزی و بخش برادران مصطفی فریدونی و در رشته حفظ و معارف حدیث ناهید فیودی به مرحله کشوری این دوره از مسابقات راه یافتند .

رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان‌جنوبی اعلام کرد : مرحله مقدماتی این دوره از مسابقات در استان قم و مرحله نهایی در اراک برگزار می‌شود .

 

 

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار