• امروز دوشنبه سی ام مهر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

وقف های سال 97

اعلام برگزاری مسابقات قرآن شهرستانی

مناقصه و مزایده

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

بازدید مدیر کل اوقاف خراسان‌جنوبی از دفاتر روزنامه‌ها و خبرگزاری‌ها

بازدید مدیر کل اوقاف خراسان‌جنوبی از دفاتر روزنامه‌ها و خبرگزاری‌ها

مدیر کل اوقاف و امور خیریه خراسان‌جنوبی به منظور تبریک روز خبرنگار و تقدیر ار رسانه‌های استان در راستای انعکاس اخبار اوقاف با مدیران و خبرنگاران روزنامه‌ها و خبرگزاری‌های استان دیدار و گفتگو کرد.

 جمعه 19 مرداد 1397   83  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف خراسان‌جنوبی، مدیر کل اوقاف استان به منظور پاسداشت روز شهادت شهید محمود صارمی «روز خبرنگار» به میان خبرنگاران آمد تا از نزدیک از مقام و جایگاه خبرنگاران در عرصه اطلاع رسانی تجلیل کند .

وی روز چهارشنبه در جمع رسانه‌های مکتوب استان روزنامه خراسان‌جنوبی، آوای خراسان‌جنوبی و امروز خراسان‌جنوبی و در روز پنجشنبه در جمع خبرگزاری‌های ایکنا، ایسنا، شبستان، تسنیم، فارس، ایرنا و باشگاه خبرنگاران جوان حضور بافت.

وی با بیان اینکه متاسفانه وقف به خوبی معرفی نشده است، افزود: باید با کمک رسانه‌ها، موضوع وقف در راستای آگاه‌سازی جامعه بیان شود .

مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان‌جنوبی با اشاره به حساسیت موضوع وقف، تصریح کرد: وقف موضوع مقدسی است و رسانه‌ها می‌توانند در معرفی وقف کمک بسزایی کنند .

بخشی پور با بیان اینکه فعالیت‌های اوقاف باید بیشتر در سطح جامعه نشان داده شود، یادآور شد: اداره‌کل اوقاف آمادگی همکاری با خبرگزاری‌های مکتوب و مجازی را به منظور فرهنگ سازی وقف دارد .

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار