• امروز سه شنبه چهارم تیر 1398 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

وقف های سال 97

اعلام برگزاری مسابقات قرآن شهرستانی

مناقصه و مزایده

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

هزینه‌کرد موقوفات را به صورت شفاف تبیین می‌کنیم

هزینه‌کرد موقوفات را به صورت شفاف تبیین می‌کنیم

مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان‌جنوبی با اشاره به اینکه ذی‌نفعان موقوفات عامه مردم هستند، گفت: اداره اوقاف و امور خیریه بر اساس نیت واقفان درآمد موقوفات را هزینه و اجراکنندگان از این نیات آگاهی می‌یابند.

 جمعه 19 مرداد 1397   128  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف خراسان‌جنوبی، حجت‌الاسلام‌والمسلمین پرویز بخشی‌پور، اظهار داشت: دشمن با هجمه‌های مختلف خود قصد دارد تا رویکرد را از قالب به مفهوم برساند و از همین رو مقام معظم رهبری توصیه می‌کنند باید خدماتی که صورت می‌گیرد به‌طور کامل و شفاف به مردم بیان شود زیرا دوام انقلاب به همراهی و خدمت‌رسانی به مردم است .

وی افزود: با توجه به اینکه رسانه‌ها منعکس‌کننده خدمات ارائه‌شده به جامعه هستند و قصد دشمن این بوده تا از این امر جلوگیری نمایند لذا کار رسانه‌ها باقی ماندنی و قابل‌تحسین است.

مدیر کل اوقاف خراسان‌جنوبی با بیان اینکه مجموعه اوقاف زیر نظر ولایت فعالیت می‌کند و کارش خدمت‌رسانی به مردم است، تصریح کرد: اداره اوقاف و امور خیریه بر اساس نیت واقفان درآمد موقوفات را هزینه می‌کند و اجراکنندگان از این نیات آگاهی می‌یابند .

بخشی‌پور با اشاره به اینکه ذی‌نفعان موقوفات عامه مردم هستند، اعلام کرد: اقدامات تبلیغی خوبی در مورد وقف انجام شده است .

وی با بیان اینکه سامانه جامعی برای نیات موقوفات ایجاد شده است، افزود: این سیستم هوشمند بوده که به‌طور واضح موقوفات همراه با نیات واقفان در آن ثبت شده است .

مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان‌جنوبی با اشاره به اینکه عدم تبیین موضوع وقف یکی از مشکلات اوقاف است، خاطرنشان کرد: حاضر هستیم مشکلاتی که در زمینه هزینه‌کرد موقوفات به رسانه‌ها اعلام می‌شود را به شکل شفاف برای مردم تبیین کنیم .

 

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار