• امروز شنبه سوم فروردین 1398 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

وقف های سال 97

اعلام برگزاری مسابقات قرآن شهرستانی

مناقصه و مزایده

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

اولین دوره آموزشی مشاوره وقف در خراسان‌جنوبی برگزار شد

اولین دوره آموزشی مشاوره وقف در خراسان‌جنوبی برگزار شد

معاون فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان‌جنوبی گفت: دوره آموزشی مشاوره وقف به مدت دو روز با هدف هدایت وقف‌های مردمی به سمت نیاز روز جامعه در حال برگزاری است.

 پنج شنبه 25 مرداد 1397   91  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف خراسان‌جنوبی، اظهار داشت: برای اولین بار دوره آموزشی مشاوره وقف به مدت دو روز با هدف هدایت وقف‌های مردمی به سمت نیاز روز جامعه در حال در اداره کل اوقاف خراسان‌جنوبی در حال برگزاری است.

وی از حضور25 مشاور وقف جهت آموزش در این دوره خبر داد و بیان داشت: تعداد 13 نفر از این مشاورین از استان سیستان و بلوچستان و 12 نفر از خراسان‌جنوبی در این دوره آموزشی شرکت کرده‌اند.

مختاری با بیان اینکه اکثریت موقوفات مردم در راه عزاداری است، گفت: موقوفات باید به سمت نیاز روز جامعه هدایت شود کمک به ایتام، وقف‌های قرآنی، کمک به مساجد مخصوصا در اعیاد و کمک به امراض صعب‌العلاج از جمله    موضوعات وقف در راستای نیاز روز جامعه است .

وی با اعلام اینکه در پایان این دوره به مشاورین گواهینامه مشاوره داده خواهد شد، مطرح کرد: همچنین مشاوران بعد از دوره‌های آموزشی در ادارات اوقاف شهرستان‌ها مستقر و مشاوره‌های لازم را به واقفان می‌دهند.

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار