• امروز پنج شنبه چهارم بهمن 1397 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

وقف های سال 97

اعلام برگزاری مسابقات قرآن شهرستانی

مناقصه و مزایده

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

طرح جامع امامزادگان فردوس اجرا می‌شود

طرح جامع امامزادگان فردوس اجرا می‌شود

مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی با اشاره به ساخت زائر سرا و اقدامات عمرانی بارگاه امامزادگان سید محمد و سید ابراهیم گفت: بزودی با اجرای طرح جامع امامزادگان این بقعه متبرکه رونق می گیرد.

 چهارشنبه 21 شهریور 1397   59  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف خراسان‌جنوبی، حجت‌الاسلام پرویز بخشی‌پور در مراسم تودیع و معارفه مدیران جدید و قدیم اوقاف فردوس موقوفات را پشتوانه اقتصادی دین و امانتی  نزد متولیان دانست و گفت: باید بدرستی به نیات واقفان عمل شود و در این راستا محدودیت های فراوانی وجود دارد .

وی با اشاره به برخی زمین افتاده وقفی در سطح شهرها گفت: متاسفانه صاحبان وقف و نیتی که واقف داشته به ما اجازه کار، سرمایه گذاری و تغییر کاربری بسیاری از این زمین ها را نمی دهد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی تأکید کرد: ما وقف گریزی را قبول داریم ولی علتش واقفانی هستند که به ما اجازه دخل و تصرف در وقف را نداده اند و بر عهده گرفتن دین وقف کار بسیار سنگینی است.

بخشی پور با اشاره به ساخت زائر سرا و سایر کارهای عمرانی بارگاه امامزادگان سید محمد و سید ابراهیم خاطرنشان کرد: بزودی با اجرای طرح جامع امامزادگان این بقعه متبرکه مانند امامزاده طبس رونق خواهد گرفت.

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار