• امروز دوشنبه دوم اردیبهشت  1398 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

وقف های سال 97

اعلام برگزاری مسابقات قرآن شهرستانی

مناقصه و مزایده

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

طرح جامع امامزادگان فردوس اجرا می‌شود

طرح جامع امامزادگان فردوس اجرا می‌شود

مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی با اشاره به ساخت زائر سرا و اقدامات عمرانی بارگاه امامزادگان سید محمد و سید ابراهیم گفت: بزودی با اجرای طرح جامع امامزادگان این بقعه متبرکه رونق می گیرد.

 چهارشنبه 21 شهریور 1397   77  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف خراسان‌جنوبی، حجت‌الاسلام پرویز بخشی‌پور در مراسم تودیع و معارفه مدیران جدید و قدیم اوقاف فردوس موقوفات را پشتوانه اقتصادی دین و امانتی  نزد متولیان دانست و گفت: باید بدرستی به نیات واقفان عمل شود و در این راستا محدودیت های فراوانی وجود دارد .

وی با اشاره به برخی زمین افتاده وقفی در سطح شهرها گفت: متاسفانه صاحبان وقف و نیتی که واقف داشته به ما اجازه کار، سرمایه گذاری و تغییر کاربری بسیاری از این زمین ها را نمی دهد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی تأکید کرد: ما وقف گریزی را قبول داریم ولی علتش واقفانی هستند که به ما اجازه دخل و تصرف در وقف را نداده اند و بر عهده گرفتن دین وقف کار بسیار سنگینی است.

بخشی پور با اشاره به ساخت زائر سرا و سایر کارهای عمرانی بارگاه امامزادگان سید محمد و سید ابراهیم خاطرنشان کرد: بزودی با اجرای طرح جامع امامزادگان این بقعه متبرکه مانند امامزاده طبس رونق خواهد گرفت.

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار