• امروز سه شنبه چهارم تیر 1398 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

وقف های سال 97

اعلام برگزاری مسابقات قرآن شهرستانی

مناقصه و مزایده

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

تأمین نیازمندی‌های تحصیلی ۱۰۰ کودک از محل موقوفات

تأمین نیازمندی‌های تحصیلی ۱۰۰ کودک از محل موقوفات

مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان‌جنوبی گفت: نیازمندی‌های تحصیلی ۱۰۰ کودک محروم از محل موقوفات تأمین شد.

 جمعه 13 مهر 1397   105  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف خراسان‌جنوبی، حجت‌الاسلام و المسلمین پرویز بخشی‌پور، اظهار داشت: بخشی از موقوفات خراسان‌جنوبی با نیت کمک به محرومان و نیازمندان وقف شده که شامل اطعام نیازمندان، کمک به تهیه جهیزیه و سایر نیازمندی‌های آنان می‌شود.

وی بیان داشت: در راستای اجرای نیات این دسته از واقفان نیک اندیش دو طرح مهر تحصیلی و پیوند آسمانی در خراسان‌جنوبی اجرا شد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان‌جنوبی، ادامه داد: در طرح مهر تحصیلی از محل موقوفات خراسان جنوبی برای ۱۰۰  کودک نیازمند بسته کامل لوازم التحریز شامل کیف، دفتر، مداد و سایر نیازمندی‌های تحصیلی  به مبلغ  ۴ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان تهیه شده است.

بخشی‌پور با اشاره به اینکه کمک‌های طرح مهر تحصیلی به دانش آموزان نیازمند از محل درآمد هفت موقوفه خراسان‌جنوبی تهیه شده است افزود: این موقوفات در شهرهای بیرجند، سربیشه، سرایان، نهبندان و قاین بوده است.

وی با بیان اینکه در طرح پیوند آسمانی  برای ۲۰ نفر از جوانان در آستانه ازدواج جهیزیه تهیه شده است، مطرح کرد: کمک‌های طرح پیوند آسمانی از محل سه موقوفه به مبلغ ۱۴ میلیون تومان و همچنین ۶ میلیون تومان از محل مشارکت خیریه تأمین شده است تا گامی هر چند کوچک در راستای رفع مشکلات این قشر برداشته است.

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار