• امروز دوشنبه دوم اردیبهشت  1398 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

وقف های سال 97

اعلام برگزاری مسابقات قرآن شهرستانی

مناقصه و مزایده

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

اقدام موقوفه البرز در حمایت از نخبگان قابل تحسین است

اقدام موقوفه البرز در حمایت از نخبگان قابل تحسین است

مشاور استاندار و مدیرکل بازرسی، ارزیابی عملکرد و امور حقوقی استانداری خراسان‌جنوبی با بیان اینکه اعتماد سازی در جامعه نسبت به فرهنگ وقف اهمیت ویژه‌ای دارد، گفت: اقدام موقوفه البرز در حمایت از نخبگان قابل تحسین است.

 شنبه 28 مهر 1397   93  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف خراسان‌جنوبی، حسین رجبی در همایش اعطای جایزه موقوفه بنیاد فرهنگی البرز به 114 نخبه خراسان‌جنوبی اظهار داشت: باید تلاش کرد در کشور تولید علم و دانش بسیار ویژه و خاص دیده شود و همه دستگاه ها نسبت به این قضیه حساسیت نشان دهند .

وی با بیان اینکه آثار وقف در توازن برنامه‌های اجتماعی حائز اهمیت است افزود: چگونگی اجرای نیت واقف نیز باعث تقویت فرهنگ اسلامی می‌شود .

وی یادآور شد: علم و دانش در توسعه یافتگی جوامع تاثیر گذار است؛ لذا نگاه به این ریشه های توسعه در توجه به قشر جوان اهمیت دارد .

رجبی با بیان اینکه وقف در مسایل علمی کمتر دیده شده است گفت: اقدام موقوفه البرز در حمایت از نخبگان قابل تحسین است .

وی بیان کرد: وقف همانطور که در حوزه های مختلف یک منبع مالی تلقی می شود در تولید علم و دانش نیز باعث تقویت حکومت اسلامی خواهد بود .

مشاور استاندار خراسان جنوبی بر اطمینان بخشی به جامعه و جلب اعتماد مردم تأکید کرد و افزود: واقفان باید اعتماد داشته باشند که افراد بعد از آنها امانت داران خوبی برای اجرای نیت وقف هستند .

وی یادآور شد: نشر و فرهنگ سازی موقوفات نیز اهمیت دارد و باید به سمت مسائل و مشکلات جامعه نیات وقف سوق داده شود .

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار