• امروز سه شنبه بیست و نهم مرداد 1398 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

وقف های سال 97

اعلام برگزاری مسابقات قرآن شهرستانی

مناقصه و مزایده

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

۱۰۵ وقف جدید در خراسان جنوبی به ثبت رسید

۱۰۵ وقف جدید در خراسان جنوبی به ثبت رسید

معاون فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان‌جنوبی با بیان اینکه برنامه‌های دهه فاطمیه در ۴۸ بقعه متبرکه استان برگزار می‌شود، گفت: از ابتدای سال تاکنون ۱۰۵ وقف جدید در خراسان جنوبی به ثبت رسیده است.

 یک شنبه 7 بهمن 1397   141  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف خراسان‌جنوبی، حجت‌الاسلام اسماعیل مختاری اظهار داشت: از ابتدای سال تاکنون 105 وقف جدید در خراسان جنوبی به ثبت رسیده که نسبت به مدت مشابه سال قبل کاهش نداریم.

وی افزود: تعداد وقف‌های جدید امسال بیش از 105 وقف است اما هنوز به ثبت نرسیده و تلاش می‌شود تا پایان سال به برنامه خود برسیم که برای امسال 136 وقف جدید است .

معاون فرهنگ اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان‌جنوبی گفت: برنامه‌های دهه فاطمیه در 48 بقعه متبرکه خراسان‌جنوبی برگزار می‌شود .

مختاری افزود: توصیه همیشگی ما به خیران نیک اندیش به روز بودن وقف‌ها و مرتبط بودن آن با نیازهای روز جامعه است که این امر با انجام مشاوره قبل از وقف محقق می‌شود .

وی اظهار داشت: از معتمدان و خیران تقاضا داریم برای شناسایی وقف‌ها ما را کمک کنند و واقفانی که می‌‌خواهند وقفی جدید داشته باشند قبل از انجام وقف نسبت به مشاوره اقدام کنند تا براساس نیازهای زوز جامعه وقف انجام شود.

 

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار