• امروز سه شنبه چهارم تیر 1398 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

وقف های سال 97

اعلام برگزاری مسابقات قرآن شهرستانی

مناقصه و مزایده

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

10 بهمن‌ماه؛ آخرین مهلت ثبت‌نام در آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن در خراسان‌جنوبی

10 بهمن‌ماه؛ آخرین مهلت ثبت‌نام در آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن در خراسان‌جنوبی

رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه خراسان‌جنوبی با بیان اینکه آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم در سه گروه امتحانی در قالب ۱۸ رشته برگزار خواهد شد، گفت: فردا(10 بهمن‌ماه) آخرین مهلت ثبت‌نام در آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم خواهد بود.

 سه شنبه 9 بهمن 1397   90  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف خراسان‌جنوبی، حجت‌الاسلام مهدی عباسی، اظهار داشت: آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم، با همکاری معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه، اداره‌کل قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش و شبکه قرآن و معارف سازمان صدا و سیما برگزار می‌شود .

وی با اشاره به اینکه این آزمون در سه گروه امتحانی در قالب ۱۸ رشته برگزار خواهد شد، افزود: آزمون الکترونیکی در یکم و دوم اسفندماه، آزمون کتبی در ۹ اسفندماه و آزمون رشته‌های شفاهی ویژه گروه سنی زیر ۱۲ سال و حافظان کل قبول شده در مرحله کتبی نیز از ۱۱ تا ۱۶ اسفندماه برگزار می‌شود .

رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه خراسان‌جنوبی بیان کرد : خراسان جنوبی تاکنون با ۵۶۲۱ ثبت‌نام کننده در آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم در رتبه نخست استان‌های سطح ب قرار گرفته است .

عباسی با بیان اینکه فردا آخرین مهلت ثبت‌نام در این آزمون خواهد بود، خاطرنشان کرد: ثبت‌نام در آزمون از طریق پایگاه اینترنتی www.quranedu.ir از ۱۰ دی‌ماه آغاز شده و تا ۱۰ بهمن‌ماه ادامه خواهد داشت .

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار