• امروز شنبه بیست و هفنم مهر 1398 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

وقف های سال 97

اعلام برگزاری مسابقات قرآن شهرستانی

مناقصه و مزایده

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

دومین جلسه شورای اداری در سال 98 برگزار شد

دومین جلسه شورای اداری در سال 98 برگزار شد

معاون مدیریت منابع و پشتیبانی دستور کار این جلسه را گزارش عملکرد شهرستانها در طرح ضیافت الهی ، بررسی طرح نشاط معنوی ، بررسی قراردادهای اجارات منقضی شده ، برنامه های ابلاغی سال 98 و همچنین گزارش عملکرد شهرستانها در حوزه موقوفات و بقاع متبرکه و طرح مباحث حوزه روابط عمومی و اطلاع رسانی اعلام کرد

 دوشنبه 27 خرداد 1398   92  0      

 به گزارش روابط عمومی اوقاف و امورخیریه خراسان جنوبی، دومین جلسه شورای اداری  روز یکشنبه 26 خردادماه در محل سالن جلسات اداره کل اوقاف استان با حضور مدیر کل محترم استان ، معاونین ، اعضای ستادی اداره کل و روسای ادارات اوقاف استان برگزار گردید .
 
سیدعلیرضا حسینی معاون مدیریت منابع و پشتیبانی با اشاره به برگزاری دومین جلسه شورای اداری در سال 98 گفت: در این جلسه به طرح موضوعات و برنامه های گزارش عملکرد شهرستانها در طرح ضیافت الهی ، بررسی طرح نشاط  معنوی ، بررسی قراردادهای اجارات منقضی شده ، برنامه های ابلاغی سال 98 و همچنین گزارش عملکرد شهرستانها در حوزه موقوفات و بقاع متبرکه و مباحث مربوط به حوزه روابط عمومی و اطلاع رسانی خواهیم پرداخت.
 
 در ادامه مدیرکل اوقاف و امورخیریه خراسان جنوبی به اهمیت جلسات شورای اداری اشاره کرد و گفت: این جلسات از اهمیت خاصی برخوردار است چرا که به صورت فصلی و با حضور کلیه روسای ادارات و اعضای ستادی اداره کل برگزار می گردد و مباحث و مشکلات طرح و بحث و تبادل نظر به منظور رفع و کاهش مشکلات صورت می گیرد. 
 
وی با اشاره به اهمیت موضوع وقف و اجرای امینانه نیات موقوفات افزود: کلیه همکاران باید در این امر اهتمام لازم را داشته باشند. چرا که ما علاوه بر وظیفه قانونی وظیفه شرعی و سنگینی بر دوش داریم و نباید کوتاهی کنیم.
 
در ادامه این جلسه که به مدت 11ساعت طول کشید حوزه های مختلف مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
 
تصاویر 
 

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار