• امروز سه شنبه سیزدهم خرداد 1399 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

راهنمای ثبت نام مسابقات قرآن

راهنمای ثبت نام مسابقات قرآن

مسابقات قرآن

میز خدمت الکترونیکی اوقاف

خدمات غيرحضوری اوقاف

وقف های سال 97

مناقصه و مزایده

سامانه شکايات

طرح دست های مهربانی/ 679 بسته حمایتی از محل موقوفات خراسان جنوبی توزیع شد

طرح دست های مهربانی/ 679 بسته حمایتی از محل موقوفات خراسان جنوبی توزیع شد

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان خراسان جنوبی از تهیه و توزیع ۶۷۹ بسته حمایتی به ارزش 92میلیون تومان بین خانواده‌های نیازمند در قالب «طرح دست‌های مهربانی» خبر داد.

 سه شنبه 27 اسفند 1398   33  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امورخیریه خراسان جنوبی، مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی گفت: طرح دست‌های مهربانی با استفاده از ظرفیت موقوفات، بقاع متبرکه و کمک‌های مردمی برای اقشار نیازمند در آستانه عید نوروز اجرا می‌شود.
 
حجت الاسلام پرویز بخشی پور، امروز دوشنبه ۲۶ اسفند در جمع خبرنگاران گفت: طرح دست‌های مهربانی به منظور حمایت از خانواده‌های نیازمند در آستانه سال نو برگزار می‌شود.
 
وی افزود: در این طرح ۶۷۹ بسته حمایتی به ارزش ۹۲۰ میلیون ریال بوده از محل 49 موقوفه و چهار بقعه متبرکه استان تامین شده است.
 
مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی گفت: طرح دست‌های مهربانی با استفاده از ظرفیت موقوفات، بقاع متبرکه و کمک‌های مردمی برای اقشار نیازمند در آستانه عید نوروز اجرا می‌شود.
 
بخشی پور بیان کرد: این طرح در راستای رویکرد جدید سازمان اوقاف و امور خیریه مبنی بر تقویت کارکردهای اجتماعی و خدمت رسانی به اقشار محروم و همچنین براساس رسالت ذاتی سازمان مبنی بر اجرای امینانه نیات واقفان در آستانه عید نوروز با توجه به شیوع بیماری کرونا و تعطیلی بسیاری از فعالیت‌های اقتصادی خانوارهای کم درآمد و مشکلات اقتصادی اجرا می‌شود.
 
وی ادامه داد: با توجه به لغو برنامه‌های فرهنگی در بقاع متبرکه، طرح آستان مهربانی با محوریت مراکز افق در بقاع متبرکه استان برگزار شد که در این طرح نیز خانواده‌های نیازمند توسط مراکز افق بقاع متبرکه شناسایی و از آن‌ها حمایت می‌شود.
 
مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی یادآور شد: بسته‌های حمایتی شامل؛ مواد غذایی و البسه مورد نیاز خانوارها در شب عید و همچنین
بسته‌های بهداشتی برای مقابله با شیوع ویروس کرونا است.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار