• امروز دوشنبه دوازدهم خرداد 1399 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

راهنمای ثبت نام مسابقات قرآن

راهنمای ثبت نام مسابقات قرآن

مسابقات قرآن

میز خدمت الکترونیکی اوقاف

خدمات غيرحضوری اوقاف

وقف های سال 97

مناقصه و مزایده

سامانه شکايات

دستگیری از نیازمندان در ماه میهمانی خدا/موقوفات پای کار آمدند

دستگیری از نیازمندان در ماه میهمانی خدا/موقوفات پای کار آمدند

رئیس اداره اوقاف و امورخیریه شهرستان فردوس: 750 بسته غذایی و بهداشتی از محل موقوفات شهرستان فردوس بین نیازمندان توزیع شد.

 دوشنبه 22 اردیبهشت 1399   31  0      

 به گزارش روابط عمومی اداره کب اوقاف و امورخیریه خراسان جنوبی، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه فردوس گفت: طرح ضیافت همدلی در شهرستان فردوس با توزیع بیش از 750 بسته مواد غذایی و بهداشتی از محل عواید موقوفات منطبق شهرستان فردوس اجرا می‌شود.
محمدرضا حاجتی، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه فردوس، امروز ۲۲ اردیبهشت در جمع خبرنگاران اظهار کرد: از محل عواید موقوفات منطبق با نیت افطاری در ماه رمضان و از محل عواید موقوفات منطبق شهرستان 300 بسته مواد غذایی و 450 پک بهداشتی خریداری شد.
 
وی ادامه داد: این بسته‌ها با همکاری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بین خانواده‌های نیازمند شهرستان و روستاهای همجوار توزیع می‌شود.
 
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه فردوس، هدف از اجرای رزمایش ضیافت الهی را همدلی و حمایت از اقشار آسیب‌پذیر جامعه، ترویج روحیه انفاق و کمک در سایه همدلی و ترویج روحیه مواسات و برابری دانست.
به گزارش ایسنا، حاجتی با بیان اینکه این رزمایش از محل عواید موقوفات منطبق افطاری در ماه رمضان اجرا می‌شود، یادآورشد: طرح ضیافت الهی در راستای فرمایشات رهبر معظم انقلاب مبنی بر اجرای رزمایش همدلی کمک مومنانه همزمان با ماه رمضان با تغییراتی با عنوان طرح ضیافت همدلی در مراکز افق بقاع متبرکه شهرستان فردوس اجرا شد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار