• امروز دوشنبه دوازدهم خرداد 1399 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

راهنمای ثبت نام مسابقات قرآن

راهنمای ثبت نام مسابقات قرآن

مسابقات قرآن

میز خدمت الکترونیکی اوقاف

خدمات غيرحضوری اوقاف

وقف های سال 97

مناقصه و مزایده

سامانه شکايات

هدفمند شدن نیات وقف رمضان به اقتضای زمان

هدفمند شدن نیات وقف رمضان به اقتضای زمان

معاون فرهنگی اوقاف و امور خیریه خراسان‌جنوبی با بیان اینکه امسال با توجه به شیوع کرونا، شیوه و روش نیات وقف تغییر پیدا کرده و هدفمند شده است، گفت: بسته‌های حمایتی در طول ماه رمضان با توجه به نیات وقف، بین افراد آسیب دیده از کرونا، مستمندان و فقرا توزیع می‌شود.

 چهارشنبه 24 اردیبهشت 1399   14  0      

حجت‌الاسلام اسماعیل مختاری، معاون فرهنگی اوقاف و امور خیریه خراسان‌جنوبی در گفت‌وگو با ایکنا از خراسان‌جنوبی اظهار کرد: امسال با توجه به شیوع کرونا، برنامه ترتیل‌خوانی و جزءخوانی قرآن که همه ساله در بقاع متبرکه از محل نیات وقف بوده، تعطیل نشده و به شکل دیگری برگزار می‌شود.
 
وی با بیان اینکه این برنامه از طریق صدا و سیما و فضای مجازی پخش می‌شود، افزود: برنامه ترتیل‌خوانی در بقاع متبرکه امامزادگان باقریه، امامزادگان قاین، طبس، فردوس و نهبندان برگزار می‌شود.
 
معاون فرهنگی اوقاف و امور خیریه خراسان‌جنوبی بیان کرد: حدود ۱۵ بقعه در سطح استان وجود دارد که برای منسجم کردن برنامه‌های خود، کانال‌هایی برای مسئولان آن‌ها تعریف کردیم که با حضور یک رابط و مبلغ از قم، تمام برنامه‌ها از طریق آن پیگیری می‌شود.
 
مختاری با بیان اینکه امسال با توجه به شیوع کرونا، شیوه و روش نیات وقف تغییر پیدا کرده و هدفمند شده است، تصریح کرد: بسته‌های حمایتی در طول ماه رمضان با توجه به نیات وقف، بین افراد آسیب دیده از کرونا، مستمندان و فقرا توزیع می‌شود.
 
معاون فرهنگی اوقاف و امور خیریه خراسان‌جنوبی با بیان اینکه معتقد به اجرای کامل نیات واقفین هستیم و هر نیتی را در زمان مختص خود اجرا می‌کنیم، یادآور شد: امروز به اقتضای شرایط جدید، نیات وقف را به صورت هدفمند اجرا می‌کنیم.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار