• امروز شنبه بیست و نهم شهریور 1399 

اخبار سازمان اوقاف

توزیع ۱۰۷۰ بسته غذایی از محل موقوفات در بیرجند و درمیان

توزیع ۱۰۷۰ بسته غذایی از محل موقوفات در بیرجند و درمیان

رئیس اوقاف و امور خیریه بیرجند اظهار کرد: در ماه رمضان امسال ۱۰۷۰ بسته غذایی از محل موقوفات منطبق در شهرستان‌های بیرجند و درمیان تهیه و توزیع شد.

 سه شنبه 6 خرداد 1399   88  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امورخیریه خراسان‌جنوبی، حجت‌الاسلام دادخدا خدایی، رئیس اوقاف و امور خیریه بیرجند، امروز ۶ خرداد به رسانه‌های گروهی گفت: در ماه رمضان امسال ۱۰۷۰ بسته غذایی از محل موقوفات منطبق در شهرستان‌های بیرجند و درمیان تهیه و توزیع شد.
وی از توزیع ۵۰۰ پک بهداشتی در این شهرستان‌ها خبر داد و افزود: در ماه رمضان امسال در کارگاهی با همکاری بسیج سازندگی ۲۰ هزار ماسک تولید و پخش شد.
رئیس اوقاف و امور خیریه بیرجند از پخش زنده سخنرانی در امامزادگان در فضای مجازی و طرح سوال از این سخنرانی‌ها در هر شب ماه رمضان گفت و ادامه داد: همچنین کلیپ‌های آموزنده نیز در فضای مجازی در این ایام منتشر شد.
خدایی با اشاره به ضبط تلاوت‌های سه دقیقه‌ای از قاریان برجسته استان و شهرستان و انتشار در فضای مجازی، بیان کرد: کانال‌های اطلاع‌رسانی مجازی امامزادگان باقریه نیز در این ایام فعال بود.
وی از برگزاری مسابقات قرآن با همکاری هیات انصارالمهدی انجمن اسلامی دانش‌آموزان و برگزاری مسابقه دلنوشته و عکس نوشته برای نوجوانان در این ایام خبر داد و گفت: مسابقه کتابخوانی نیز با همکاری مسجد باقرالعلوم و آستان امامزادگان باقریه(ع) برای پنج گروه سنی و در سه مرحله برگزار شد.
رئیس اوقاف و امور خیریه بیرجند بیان کرد: به جهت پاسداشت فعالیت‌های کادر درمان، محفل انس با قرآن در بیمارستان ولی عصر(عج) ویژه کادر درمان برگزار شد تا موجبات آرامش آنان فراهم شود.
خدایی با بیان اینکه دین و شرع قابلیت انعطاف دارد ، یادآور شد: در شرایط بحرانی جامعه، با کسب اجازه از نماینده ولی فقیه و رییس سازمان اوقاف که نماینده شرع است، درآمد موقوفات مطلق در بحث ولادت‌ها و شهادت‌ها برای تهیه بسته‌های غذایی مورد استفاده قرار گرفت.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار